La Torre del Mirador – Tenerife

on

In Tenerife kun je perfect overwinteren met een gemiddelde temperatuur van 20 graden! Boeken in januari dus, trui uit en in je korte broek op het terras gaan zitten.

La Torre del Mirador is een uniek restaurantje met een terras boven het water van de Atlantische Oceaan. Het restaurant ligt in de omgeving van Playa Del Duque in Costa Adeje.

Het is aan te raden om te reserveren voor een lunch of diner want het is hier eigenlijk altijd druk. Ze serveren hier internationale gerechten, lokale gerechten en natuurlijk ook de populaire Spaanse gerechten zoals paella en de bekende ham.

We werden vriendelijk ontvangen, bij de entree wordt jamón ibérico gesneden. Daar worden we door verleid en dit bestellen we dus meteen, samen met een glaasje cava. Met uitzicht op zee geniet je hier echt, wit tafellinnen, goede bediening en een hammetje erbij dat smelt op je tong.

Ik koos daarna voor tonijncarpaccio en gefrituurde mini inktvisjes. Naast me kreeg mijn vriend een zalige steak..!

Zeker een bezoekje waard, vakantie gevoel op en top.

Prijs:
Adres: Av. de Bruselas, s/n, 38678 Adeje | Santa Cruz de Tenerife | Spanje
Website: http://www.latorredelmirador.com

Advertentie

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s